Continúa después del anuncio

    Mindig tudtam azt, hogy a baj nem egyedül jár,
    hogy a tél nagyon meleg, hideg a nyár.
    Mentem úgy haza hogy tudtam senki se vár
    és a holló az ablak alatt mondta, hogy kár.

    Nem mondta senki hogy milyen legyek,
    csak álmodozni hagytak és mondták, ha valami kellett nekem:
    hogy várj Te várj csak várj, valami lesz majd csak várj,
    járj és járj csak járj, ha fáj is a lábad csak járj.

    Continúa después del anuncio

    Engem félre toltak mindig, de nem hagytam magam,
    mert annak aki talpon marad igaza van
    Úgy rohantam néha hogy elakadt a szavam
    és sohasem hagyták hogy kifújjam magam.

    Nem hagyta senki hogy önmagam legyek
    csak álmodozni hagytak és hagyták ha valami kellett nekem:
    hogy várj Te várj csak várj, valami lesz majd csak várj,
    járj és járj csak járj ha fáj is a lábam csak járj.

    Várj Te várj csak várj, valami lesz majd csak várj,
    járj és járj csak járj ha fáj is a lábad csak járj.
    Várj Te várj csak várj, valami lesz majd csak várj,
    járj és járj csak járj ha fáj is a lábad csak járj.

    Información de la canción

    Composición:

    ¿Los datos están equivocados?

    Enviar revisión

    Canciones relacionadas