W Dobrą Stronę
Dawid Podsiadło
Continúa después del anuncio
Tono:
Bm A Czuję, jak serce rwie się do CiebieE Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?Bm A Czuję, że to już koniec, to jużE koniec… [Interlude]C#m C#m C#m A [Verse]C#m Ten pierwszy raz, mocny bas, szybki pląs po obiedzie.E A Widziałem błysk w obu ślepiach mojej łani, przecieżC#m Trzymała mocno tam, gdzie najbardziej lubię,E A Mama mówiła: „Takie rzeczy tylko po ślubie”.C#m Wpadli znajomi i z marszu na marsz wzięli,E A Jeden z niebieskich wtedy prawie mnie postrzelił.C#m Dobrze wspominam ten jaskrawy czas, N.C. Chociaż przyznam, że już wyszedłbym zza metalowych krat. [Chorus]Continúa después del anuncioBm A Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć:E „Tę wojnę wygra tylko jeden”.Bm A Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć,E Mam mętlik w mojej małej głowie.Bm A Czuję, jak serce rwie się do Ciebie.E Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?Bm A Czuję, że to już koniec, to jużE koniec… mmm [Interlude]C#m C#m C#m A [Verse]C#m Już mogę wyjść, mogę biec, zamknę bramę, tamten dzień.E A A ona stoi na przystanku w pobliżu gdzieś.C#m Nie wiedzieć czemu, nie chce uśmiechnąć się,E To ja mówię, że już dobrze, że jużA wszystko jest okej.C#m Brakuje mi tych naszych wspólnych chwil!E A Brakuje mi krzyczących ludzi, i dobrze!C#m Pomalujemy twarz białym i czerwonym, N.C. Przecież doskonale wiesz – patrzymy tylko w dobrą stronę. [Chorus]Bm A Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć:E „Tę wojnę wygra tylko jeden”.Bm A Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć,E Mam mętlik w mojej małej głowie.Bm A Czuję, jak serce rwie się do Ciebie.E Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?Bm A Czuję, że to już koniec, to jużE koniec… [Otro]Bm A EBm A EBm A EBm A E