W Dobrą Stronę

Dawid Podsiadło

Continúa después del anuncio
Tono:
Bm A Czuję, jak serce rwie się do Ciebie
E Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?
Bm A Czuję, że to już koniec, to już
E koniec… [Interlude]
C#m C#m C#m A [Verse]
C#m Ten pierwszy raz, mocny bas, szybki pląs po obiedzie.
E A Widziałem błysk w obu ślepiach mojej łani, przecież
C#m Trzymała mocno tam, gdzie najbardziej lubię,
E A Mama mówiła: „Takie rzeczy tylko po ślubie”.
C#m Wpadli znajomi i z marszu na marsz wzięli,
E A Jeden z niebieskich wtedy prawie mnie postrzelił.
C#m Dobrze wspominam ten jaskrawy czas, N.C. Chociaż przyznam, że już wyszedłbym zza metalowych krat. [Chorus]
Continúa después del anuncio
Bm A Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć:
E „Tę wojnę wygra tylko jeden”.
Bm A Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć,
E Mam mętlik w mojej małej głowie.
Bm A Czuję, jak serce rwie się do Ciebie.
E Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?
Bm A Czuję, że to już koniec, to już
E koniec… mmm [Interlude]
C#m C#m C#m A [Verse]
C#m Już mogę wyjść, mogę biec, zamknę bramę, tamten dzień.
E A A ona stoi na przystanku w pobliżu gdzieś.
C#m Nie wiedzieć czemu, nie chce uśmiechnąć się,
E To ja mówię, że już dobrze, że już
A wszystko jest okej.
C#m Brakuje mi tych naszych wspólnych chwil!
E A Brakuje mi krzyczących ludzi, i dobrze!
C#m Pomalujemy twarz białym i czerwonym, N.C. Przecież doskonale wiesz – patrzymy tylko w dobrą stronę. [Chorus]
Bm A Sił mi brak, żeby szczerze powiedzieć:
E „Tę wojnę wygra tylko jeden”.
Bm A Sił mi brak i już nie chcę nic wiedzieć,
E Mam mętlik w mojej małej głowie.
Bm A Czuję, jak serce rwie się do Ciebie.
E Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?
Bm A Czuję, że to już koniec, to już
E koniec… [Otro]
Bm A E
Bm A E
Bm A E
Bm A E
Información de la canción

Composición:

¿Los datos están equivocados?

Enviar revisión

Canciones relacionadas