Autostrada piekło-niebo

Gorniak Edyta

    Continúa después del anuncio

    Piekło albo niebo – tę zabawę każdy zna
    Piekło albo niebo – jednej drogi końce dwa
    A nas pędzi coś i goni
    By połączyć z końcem koniec – taka gra

    Piekło albo niebo – jedno z dwojga, tak lub tak
    W piekle albo w niebie zawsze czegoś będzie brak
    A do szczęścia nam potrzeba
    Nieba, piekła, piekła, nieba
    Właśnie tak

    Continúa después del anuncio

    A w niebie ciągle nie ma nas
    I chociaż ciągnie nas do niego
    Przystanek zróbmy chociaż raz
    Przy autostradzie piekło – niebo

    Przystańmy choć na jakiś czas
    By móc zobaczyć okiem gołym
    Jak z góry na dół raz po raz
    Spadają gwiazdy i anioły

    A w niebie nie ma nas

    Información de la canción

    Composición: Andrzej Ozga

    ¿Los datos están equivocados?

    Enviar revisión

    Canciones relacionadas