Mamy siebie (feat. Kasia Wilk)

Mezo

    Continúa después del anuncio

    Mamy siebie, mamy tak wiele
    Mamy to szczęście, że mamy siebie
    Mamy siebie, mamy tak wiele
    Mamy to szczęście, że mamy siebie

    Mam kogoś, dla kogo to wszystko robie
    Mam kogoś, za kogo mogę skoczyć w ogień
    Za kogo mogę zapłacić tym co drogie
    Czuje to tylko przy Tobie
    Powiedz, gdzie bym to wszystko znalazł w jednej osobie, tyle szczęścia na raz
    Tyle energii, charyzmy, piękna, w zamian daję parę słów na tych dźwiękach
    I mogę to powiedzieć głośno dziś, każda miss przy Tobie to tylko wice miss
    I może być takich wokół pełno, lecz tylko Ty przyniosłaś mi na świat nieśmiertelność
    I dziś żyjemy życia pełnią i spełnią się wszystkie nasze marzenia, na pewno
    Choć wokół tyle przeszkód Ty wiesz już zrobię wszystko byśmy nie oblali tego testu

    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie

    Continúa después del anuncio

    Kiedy wyruszam Lajnerem na ocean i tęsknie, chyba czasem tego nie doceniam
    Jak pięknie mieć kogoś kto jest zawsze przy Tobie, nawet kiedy życie jest straszne
    Kiedy mrok przesłania jasne barwy i cały świat wydaje się martwy
    Wczoraj chciałem się załamać, dziś nie jestem sam, nie jesteś sama, w czterech ścianach
    Daję Ci siebie, w zamian dostaję namiar na szczęście, liczę już czas do spotkania
    W nieskończoność mam zamiar za tym ganiać, nie mogę przestać, to jest jak mania
    Gdzie jesteś teraz? Tam chcę się teraz przenieść
    Połączy nas przeznaczenie
    Życie miewa czasem dziwny przebieg ale my mamy szczęście, mamy siebie

    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie

    Ja jestem tam, choć nie widzisz mnie, nie nie jesteś sam
    Ja jestem tam, gdzie samotnie stoisz tam ja jestem bo masz moje oczy, zmysły i świat
    Tak wiele mam, bo mam Ciebie a Ty mnie

    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, bo żaden problem nas nie dotyczy bo mamy się
    Mamy wiele tak, mamy siebie a to nasze szczęście
    Mamy wiele tak, nic nie obchodzi nas, nie obchodzi bo mamy siebie

    Mamy siebie, mamy tak wiele
    Mamy to szczęście, że mamy siebie
    Mamy siebie, mamy tak wiele
    Mamy to szczęście, że mamy siebie

    Información de la canción

    Composición: Mezo y Kasia Wilk

    ¿Los datos están equivocados?

    Enviar revisión

    Canciones relacionadas