Chcesz Rapu

Peja

    Continúa después del anuncio

    Ca³y ten rap, pytasz jak to robiê jak, jak...

    Czy mam siê wyt³umaczyæ z tego, ¿e kocham muzykê?
    ¯e po³owê mego ¿ycia poœwiêci³em na klasykê?
    ¯e w swej konsekwencji odnalaz³em w³asne szczêœcie?
    ¯e robiê to, co kocham?
    ¯e w ¿yciu znam swe miejsce?
    ¯e mam w ¿yciu zajêcie, które daje perspektywy?
    ¯e kiedyœ by³em martwym poet¹, teraz ¿ywym?
    ¯e w rapie nic na niby, ¿e to nie s¹ ¿adne zgrywy?
    ¯e drga z nerwów powieka, po której ³za mi œcieka?
    ¯e na ziomków powrót czekam, samych czeluœci piek³a?
    ¯e rap mnie wci¹¿ urzeka, ¿e po nocach mi siê œni?
    Jak nagrywam w D & D , ¿ebym chcia³ ulepszyæ styl, styl
    ¯ebym mia³ takie bity, jak Showie z NAG?
    Czy na pewno mówiê prawdê, bo ka¿dy raper k³amie?
    Czy wypowiedziane zdanie jest opisem z ¿ycia wziêtym?
    Bo w rapie s¹ przekrêty, narkotyki i patenty,
    na to, ¿eby ten œwiat by³ bardziej przystêpny.
    Znacznie lepszy, bardziej znoœny, dlaczego raper sproœny.
    To ja Peja obsceniczny, dlaczego niezbyt œliczny?
    Nie czas na próbne zdjêcia bo w rapie nic nie zagrasz,
    bo rap chce graæ bez ksiêcia, czy muszê siê t³umaczyæ
    z jedynego zajêcia, w jakim naprawdê siê sprawdzam?
    Dlaczego ³akiem wzgardzam, przypadkowym rapem rzygam?
    Polsko, dziwnykraju wybacz, nie bêdê siê t³umaczy³,
    z tego, ¿e jestem, ¿e ¿yjê, ¿e swoje ju¿ zrobi³em.
    Onomatopeja, jeszcze siê trochê wysilê,
    i nie jest mi przykro, ¿e Ci siê nie t³umaczy³em...

    Ref.: (x2)
    Chcesz rapu - znaczy mego gadania?
    Znasz mnie? Znasz odpowiedzi na pytania?
    Chcesz mnie - z³apaæ i pognêbiæ?
    Znasz rap? To znajdziesz œrodki i patenty

    Continúa después del anuncio

    Dlaczego data [?], czemu w tekstach progresja,
    w ¿yciu brutalnoœæ, agresja, na rynku recesja.
    Na wokalach kompresja, czemu p³yty siê krêc¹?
    I czy DJ ich nie psuje, kiedy tak nimi scretch'uje?
    Przecie¿ ig³¹ je rysuje, przecie¿ to nie jest muzyka!
    Rap to dno, nie damy rady.
    Czemu w bit maszynie pady?
    Czemu wci¹¿ d¹¿ê do zwady i nie lubiê prezydenta?
    Czemu w Polsce smutno w Œwiêta, czemu Bush wojnê rozpêta³?
    Czemu serial z importu, na specjalne zamówienie?
    Dlaczego mój rap w cenie, czy potrzebne mi korzenie?
    Czy mam s³uszne przeœwiadczenie,
    ¿e ma wartoœæ to, co robiê?
    Czy na rapie coœ zarobiê? Przecie¿ po to tylko robiê...
    Tak jak ka¿dy hip hopowiec, takie zdanie macie o mnie,
    Wy co nie wierzycie i marzycie, ¿e ju¿ po mnie.
    Ja wybieram sznury, nie diamenty jak te szczury,
    które tañcuj¹ przy kopie, rapie do tego nie zrobiê.
    Za nie pope³nion¹ zbrodniê, chcia³byœ oskar¿yæ melodiê,
    która obali teoriê, wszystkich têpych oponentów.
    R-A-P to ja, rap starego kontynentu,
    przy mnie doznasz oczyszczenia, rap to jeden z elementów,
    którym w³adam biegle, którym tu w³adam przebiegle.
    Twórcza forma ekspresji, z nim po³amiê wszystkie szczeble
    Twej w¹tpliwej kariery, to rap od Rycha - Peji.
    Dziœ pogr¹¿am ignorantów tylko po to, by wiedzieli,
    ¿e ich s³owa nic nie znacz¹, gdy ktoœ siê samego ceni...

    Ref.: (x2)
    Chcesz rapu - znaczy mego gadania?
    Znasz mnie? Znasz odpowiedzi na pytania?
    Chcesz mnie - z³apaæ i pognêbiæ?
    Znasz rap? To znajdziesz œrodki i patenty

    Ca³y ten rap, nowa czêœæ, nowa seria...
    Pytasz jak to robiê, po co?...
    Gadam jak dyktuje serce, przy tym r¹k sobie nie poc¹c...

    Información de la canción

    Composición:

    ¿Los datos están equivocados?

    Enviar revisión

    Canciones relacionadas