In Nomine...

Sekhmet

    Continúa después del anuncio

    In Nomine dei Nostri Satanas Luciferi
    Excelsi.
    Ave Satanas!
    .
    Prší a venku se setmìlo,
    dnes v noci se sešli ètyøi jezdci,
    tato noc nebude krátká,
    již brzy nastanou Satanova léta!
    Ve svìtì propukne válka!

    Z èerných,bouølivých oblak
    padá rudý d隝 z Ježíšova prsou,
    z hrozivých zlých pekel
    šíøí se láva zemskou krajinou!
    Sám Lucifer seslal oheò na svìt,
    tìžká mraèna zahalila nebe,
    silný vítr ze severu bije do stìn skal!

    Temnota zavládla na této zemi
    a brzy Satan svìtské peklo ovládne.
    Nyní pøišla ta chvíle,
    had z hlubin pøichází ze západu - Leviathan!
    Severský vùdce Belial jde s ním.

    Již brzy ètyøi èerní jezdci
    ovládnou svìt a pøinesou zkázu.
    Zjevuje se tøetí jezdec z východu
    pán svìtla,ohnì - Lucifer!
    Vyvolení èekají na osud svùj,
    èekají na znamení pøíchodu Satana!

    Continúa después del anuncio

    666

    Sám Satan vylézá z vroucích pekel
    vyvolení jásají,knìží se dìsí!

    In Nomine dei Nostri Satanas Luciferi
    Excelsi
    Ave Satanas!

    Již žijí jen silní vojáci
    se znamením silného pána.
    Znaky temnoty se stávají
    pevným silným symbolem
    jako symbol Satana!
    666 Ave Satanas!

    Apokalypsa je dovršena,
    peklo zavládlo na Zemi
    Knìží se zbláznili,
    když kostely jsme vypálili
    Ètyøi páni temnot
    vylezli ze skrýší
    aby nás zbavili
    køesanský havìti!

    Información de la canción

    Composición:

    ¿Los datos están equivocados?

    Enviar revisión

    Canciones relacionadas